درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 7 قدم طلایی برای تولید ثروت از فناوری نانو


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

7 قدم طلایی برای تولید ثروت از فناوری نانو

1395/06/28
18:35
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
7 قدم طلایی برای تولید ثروت از فناوری نانو

    معنا و مفهوم كلی فناوری نانو را یاد بگیرید. هر مدیر یا كارشناسی باید اطلاعات اولیه در مورد فناوری نانو را بیاموزد. نباید از آموختن واهمه داشت یا خجالت كشید. مدیران موفق، همواره در پی یادگیری هستند. متأسفانه بعضی از مدیران اعتقاد دارند راهی كه می روند، درست است و همیشه هم از همان راه می روند. به راه های جدید بیندیشید و به آنها خوش بین و امیدوار باشید.
    سریع عمل كنید. زمان گرانبهاترین كالاست. اگر دیر بجنبید، سرتان بی كلاه می ماند و دیگران از شما سبقت می گیرند. در حوزه فناوری های جدید باید سریع و دقیق عمل كرد و گرنه بازار از دست می رود. پس سریعاً مستندات فناوری نانو را تهیه كنید.
    10 مشكل اساسی یا 10 آرزوی بزرگ خود در حوزه كسب و كارتان را فهرست كنید. با کمک گرفتن از کارکنان و اخذ نظرات مشتریان خود، مشكلات كسب و كارتان را از ریز و درشت، كوچك و بزرگ فهرست كنید و آنها را اولویت بندی نمایید. 10 مشكل مهمتر را به ترتیب اهمیت برگزینید. مجموعه هایی كه مشكلات خود را بسرعت حل می كنند، بهتر است رؤیاهای بزرگ خود را بنویسند.
    10 مشكل اساسی یا 10 رؤیای بزرگ كسب و كار خود را به درستی اطلاع رسانی كنید. فهرست فوق را در اختیار تمامی كارشناسان خود قرار دهید و آنها را تشویق كنید تا برای رفع مشكلات (یا رسیدن به رؤیاهای بزرگ) راه حل پیدا كنند.
    مشكلاتتان (رؤیاهایتان) را از هر راهی كه می توانید، حل كنید. فناوری نانو یكی از راههاست و چون در همه حوزه ها گسترده است، می تواند گره گشا باشد. نباید ترسید. باید همه راه ها و مسیرها را آزمایش كرد.
    اختراعات، اكتشافات و حق امتیازهای مشابه در كشورهای دیگر را پیگیری و از آنها استفاده کنید. دانستن آخرین وضعیت اختراعات و اكتشافات در حوزه كاری شما می تواند بسیاری از مشكلات و دغدغه هایتان را حل و فصل كند و افق های تازه ای را پیش رویتان بگشاید.
    راه حل ها را با احتیاط لازم به کار ببندید. هدف، دست یافتنی است اما در قبال تدبیر درست، احتیاط معقول، جسارت زیاد، داشتن قدرت ریسك، جاه طلبی فكورانه و تلاش بی نهایت.

 مهندسی و مدیریت ساخت ایران (ICEMA) Iran Construction Engineering Management
برچسب ها:فناوری نانو ،
نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 7 قدم طلایی برای تولید ثروت از فناوری نانو

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 7 قدم طلایی برای تولید ثروت از فناوری نانو,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic