درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - مدیریت بار کاری تیم


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

مدیریت بار کاری تیم

1395/06/5
09:56
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
مدیریت بار کاری تیم
بار کاری فعلی تیم را بررسی کنید. شما فقط آنچه را که می دانید، می توانید مدیریت کنید. ابتدا مطمئن شوید که دقیقاً چه افرادی عضو تیم شما هستند. گزارش های مدیریت منابع به دست آمده از سیستم مدیریت پروژه شما، به شما نشان خواهد داد که چه افرادی بر روی چه فعالیت هایی کار می کنند.
افرادی را که بار کاری آنها زیاد است، شناسایی کنید. یک قاعده مناسب، آن است که فعالیت ها فقط به 80 درصد از اوقات کاری افراد تخصیص داده شود؛ 20 درصد باقیمانده برای پاسخگویی به تلفن ها، شرکت در جلسات تیم، پاسخگویی به مشتریان و ... می باشد که باید در طول هفته پخش شده باشد.
افرادی را که بار کاری آنها کم است، شناسایی کنید. این اطلاعات را نیز می توانید از گزارش های مدیریت منابع به دست آورید.
مهارت ها و غیبت ها را در نظر بگیرید. ممکن است افرادتان مهارت های خود را توسعه داده باشند، از آنها آگاه شوید. هنگام تخصیص وظایف به افراد، روزهای تعطیل و زمان های عدم حضور آنان در محل کار را در نظر بگیرید.

 مهندسی و مدیریت ساخت ایران (ICEMA) Iran Construction Engineering Management


تخصیص های خود را تعدیل کنید. در نهایت باید بر اساس اطلاعات فوق، بار کاری افراد مذکور در بندهای دوم و سوم را تعدیل نمایید.

نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - مدیریت بار کاری تیم

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - مدیریت بار کاری تیم,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic