درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته ساده برای اولویت بندی فعالیت ها


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

5 نکته ساده برای اولویت بندی فعالیت ها

1395/10/1
23:53
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
5 نکته ساده برای اولویت بندی فعالیت ها

    از فهرست فعالیت ها استفاده کنید. فهرستی از تمامی فعالیت هایی که باید انجام شود، تهیه کنید. ممکن است این فهرست، خیلی طولانی باشد؛ آنرا مرور کنید و مهمترین فعالیت ها را مشخص نمایید. این فعالیت ها را با یک نشان رنگی یا چیزی دیگر، از سایر فعالیت ها متمایز سازید تا ابتدا بر روی آنها کار کنید.

    قانون 80:20 را به یاد داشته باشید. این قانون می گوید که 80 درصد منافع، از 20 درصد از فعالیت ها حاصل می شود. فعالیت هایی را که منافع اندکی دارند به انتهای فهرست منتقل نمایید.

    بر اساس ایمیل، اولویت بندی نکنید. آخرین ایمیلی که دریافت کرده اید، الزاماً مهمترین کار روزتان نیست. شما باید کارها را بر مبنای اهمیت و فوریت آنها در حال حاضر، اولویت بندی نمایید.

    به صورت تیمی اولویت بندی کنید. کار پروژه ای، توسط تیم ها انجام می شود. بنابراین مسئولیت اولویت بندی فعالیت ها نباید به تنهایی بر عهده شما باشد. تیم را گرد هم آورید و در مورد فعالیت های پیشِ رو صحبت کنید.

 مهندسی و مدیریت ساخت  (ICEMA)  Construction Engineering Management


    درک کنید که نمی توانید همه کارها را خودتان انجام دهید. هیچگاه در یک روز زمان کافی برای آنکه تمامی فعالیت های To-Do-List کاری و شخصی خود را انجام دهید، وجود ندارد. شما باید بیشتر اوقات روز خود را صرف انجام فعالیت های اولویت دار بکنید، اما در هر هفته اوقاتی را هم به انجام فعالیت های سریع و آسان اختصاص دهید.نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته ساده برای اولویت بندی فعالیت ها

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته ساده برای اولویت بندی فعالیت ها,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات