درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته برای زمانبندی سریعتر پروژه


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

5 نکته برای زمانبندی سریعتر پروژه

1395/09/18
23:54
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
5 نکته برای زمانبندی سریعتر پروژه

    از الگوها استفاده کنید. سریعترین راه برای ایجاد برنامه زمانبندی پروژه، استفاده از یک الگو می باشد. یک الگو یا قالب، یک برنامه زمانبندی نمونه و خالی است که می توانید آنرا متناسب با پروژه فعلی خود، ویرایش کنید.

    از فهرست های فعالیت ها استفاده کنید. اگر مجبورید تهیه برنامه زمانبندی پروژه خود را از صفر شروع کنید، یک راه آن است که از فهرست فعالیت های موجود در ابزارهای مدیریتی یا سایر نرم افزارها استفاده کنید.

    منابع را تخصیص دهید. با به کارگیری ابزارهای مدیریت پروژه خود برای تخصیص فعالیت ها به اعضای تیم، آنها را وادار کنید تا سریعتر کار کنند. اگر نمی دانید چه کسی باید روی کدام فعالیت کار کند، آنرا در یک جلسه تیمی به بحث بگذارید.

    به برنامه زمانبندی خود ساختار بدهید. فعالیت های مشابه را گروه بندی کنید. برای ایجاد فازهای پروژه، ببینید در چه مقاطعی از زمان، منطقی تر است که کار را بشکنید. برای نشان دادن زمان تکمیل عناصر مهم پروژه، مایل استون ها را به برنامه بیفزایید. اگر برنامه زمانبندی دارای ساختاری مناسب باشد، استفاده از آن بسیار آسانتر خواهد بود.

    برنامه زمانبندی را به طور منظم پیگیری کنید. بهتر است هر هفته، زمانی را برای به روز کردن برنامه خود اختصاص دهید. اگر برنامه زمانبندی به روز نشود، تهیه آن اتلاف وقت خواهد بود.

 مهندسی و مدیریت ساخت  (ICEMA)  Construction Engineering Management
نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته برای زمانبندی سریعتر پروژه

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته برای زمانبندی سریعتر پروژه,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات