درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP

1395/08/27
08:38
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP

آزمون PMP دشوار است. شما باید بتوانید 4 ساعت در یک اتاق بنشینید و به 200 پرسش آزمون، پاسخ دهید. رعایت نکات زیر، می تواند مفید باشد:

    به اندازه کافی بخوابید. شب قبل از آزمون، زودتر بخوابید و زنگ ساعت را برای زمانی مناسب تنظیم نمایید. نقشه مسیر جلسه آزمون را در کیف خود بگذارید و اطمینان حاصل کنید که اتومبیلتان به اندازه کافی بنزین دارد.

    چند لایه لباس بپوشید. شما از شرایط محل امتحان خبر ندارید. پس طوری لباس بپوشید که اگر هوای اتاق، گرم بود بتوانید لباس خود را کم کنید و اگر سرد بود، چیزی برای پوشیدن و گرم شدن داشته باشید.

    به موقع برسید. طوری برنامه ریزی کنید که حداقل 30 دقیقه قبل از شروع امتحان در محل، حاضر باشید. این، به شما امکان می دهد تا برای به دست آوردن آرامش و دور کردن استرس از خود، فرصت داشته باشید.

    سبک سر امتحان بروید، اما آنچه را لازم دارید به همراه ببرید. روز قبل از امتحان، آنچه را نیاز دارید، در کیف خود قرار دهید؛ اما کیف خود را تا حد امکان کوچک و سبک نگه دارید.

    عجله نکنید. پرسش ها را با دقت بخوانید و در پاسخ دادن به آنها عجله نکنید. اگر پاسخ پرسشی را نمی دانید از آن عبور کنید؛ ممکن است پرسش های بعدی به شما کمک کند تا بتوانید به آن پاسخ دهید.

 مهندسی و مدیریت ساخت  (ICEMA)  Construction Engineering Management


    به ساعت نگاه کنید. شاید تصور کنید که 4 ساعت، زمان کمی نیست؛ اما این زمان در جلسه امتحان، بسرعت می گذرد. پس حواستان به ساعت باشد.برچسب ها:آزمون PMP ،
نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - توصیه هایی برای جلسه آزمون PMP,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic