درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - فکر بکر


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

فکر بکر

1395/06/7
17:04
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
فکر بکر

ساختمان كتابخانه انگلستان قدیمی بود و تعمیر آن نیز فایده ای نداشت. قرار شد كتابخانه جدیدی ساخته شود. اما وقتی ساخت بنا به پایان رسید، كارمندان كتابخانه برای انتقال میلیون ها جلد كتاب دچار مشكلات دیگر شدند.
یك شركت انتقال اثاثیه، از دفتر كتابخانه خواست كه 3،500،000 پوند بپردازد تا این كار را انجام دهد؛ اما به دلیل فقدان سرمایه كافی، این درخواست از سوی كتابخانه رد شد. فصل بارانی شدن فرا رسید. اگر كتابها بزودی منتقل نمی شد خسارات سنگین فرهنگی و مادی متوجه انگلیس می گردید. رئیس كتابخانه بیشتر نگران شد و بیمار گردید.
روزی، كارمند جوانی از دفتر رئیس كتابخانه عبور كرد. با دیدن صورت سفید و رنگ پریده رئیس، بسیار تعجب كرد و از او پرسید كه چرا اینقدر ناراحت است.
رئیس كتابخانه مشكل را برای كارمند جوان تشریح كرد، اما برخلاف توقع وی، جوان پاسخ داد: "سعی می كنم مسئله را حل كنم".
روز دیگر، در همه شبكه های تلویزیونی و روزنامه ها یک آگهی منتشر شد به این مضمون: "همه شهروندان می توانند به صورت رایگان و بدون محدودیت، كتابهای كتابخانه انگلستان را امانت بگیرند و هنگام بازگرداندن، آن را به نشانی زیر تحویل دهند".

 مهندسی و مدیریت ساخت ایران (ICEMA) Iran Construction Engineering Management


(منبع: سایت راهکار مدیریت)

برچسب ها:فکر بکر ،
نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - فکر بکر

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - فکر بکر,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic