درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - مدیریت ویژگی های شخصیتی "تیره تا"


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

مدیریت ویژگی های شخصیتی "تیره تا"

1395/09/29
00:05
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
مدیریت ویژگی های شخصیتی "تیره تا"

ویژگی های شخصیتی "تیره تایی" (Dark Triad)- خودشیفتگی، اختلالات فکری و روانی، و ماکیاولیسم- در محیط کار می تواند مسموم کننده و مخرب باشد. اما توجه داشته باشید که افرادی که دارای چنین صفاتی هستند، ممکن است در وهله اول افرادی باشند با عملکرد عالی، بالقوه جذاب، با وجدان، و دستاورد گرا.
ابزارهایی برای تشخیص ویژگی های "تیره تایی" وجود دارد، اما نکته مهم آن است که بدانید هرگز نباید سرِ خود دست به اقدامات تشخیصی بزنید، مگر اینکه یک روانشناس ماهر باشید. اگر در مورد رفتارهای منفی یکی از اعضای تیم نگران هستید، باید آنرا با بخش منابع انسانی در میان بگذارید. مسئولیت شما مدیریت تأثیرات رفتارهای منفی در محیط کار است، نه تلاش برای تشخیص و زدن برچسب های روانی بر افراد.
مهارت های مدیریت تعارضات، ابراز وجود، و هوش هیجانی، همگی در مدیریت فردی که دارای صفات "تیره تایی" است مفید خواهد بود. به هر حال، با توجه به خطراتی که این رفتارها به همراه دارد و پتانسیل آنها برای وارد آوردن آسیب های شدید به سازمان، چنین رفتارهایی باید فعالانه و به طور جدی مورد رسیدگی قرار گیرد. 

نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - مدیریت ویژگی های شخصیتی "تیره تا"

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - مدیریت ویژگی های شخصیتی "تیره تا",مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic