درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 6 جزء برنامه مدیریت تأمین


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

6 جزء برنامه مدیریت تأمین

1395/08/27
07:41
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
6 جزء برنامه مدیریت تأمین

برنامه مدیریت تأمین، بخشی از برنامه کلی مدیریت پروژه است که تشریح می کند در طی پروژه، اقلام چگونه تأمین خواهند شد و شما چه رویکردی را برای مدیریت تأمین کنندگان در پیش خواهید گرفت. اجزاء این مدرک، عبارتند از:

    فرآیند تأمین: مرور مختصری از نیازهای فرآیند لازم برای مدیریت تأمین نیازهای تعریف شده را ارائه می دهد.

    نقش ها و مسئولیت ها: نقش های مختلفی را که در پروژه، ارتباطی با تأمین دارند، تشریح می کند. این بخش باید بیان کند که چه کسی می تواند برای منابع خارجی درخواست بدهد، چه کسی می تواند درخواست ها را تأیید کند، تأییدکنندگان ثانویه چه افرادی هستند، و غیره.

    نیازهای شناخته شده تأمین: محصولات یا خدمات شناخته شده برای تأمین خارجی را با جزئیات بیان می کند. هر یک از اقلام این فهرست باید شامل توجیهی باشد که بیان کند چرا این قلم از خارج خریداری میشود در حالی که امکان تأمین آن از داخل نیز وجود دارد.

    زمانبندی: چهارچوب زمانیی را که در آن، منابع مورد نیاز خواهند بود، نشان می دهد.

    فرآیند بررسی وتأیید تغییرات: توضیح می دهد که تغییرات چگونه باید بر مستندات تأمین، اِعمال شود تا اطمینان حاصل گردد که تغییرات معتبرند، و توسط افراد مربوطه درک شده و تأیید گردیده اند.

 مهندسی و مدیریت ساخت  (ICEMA)  Construction Engineering Management


    فرآیندهای فروشندگان: فرآیندهایی را که فروشندگان باید برای تأیید تایم شیت، پردازش صورتحساب، مذاکرات مجدد قراردادی، ارائه گزارش وضعیت، درخواست تغییرات محدوده، و غیره، مورد استفاده قرار دهند، توضیح می دهد.

نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 6 جزء برنامه مدیریت تأمین

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 6 جزء برنامه مدیریت تأمین,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات