درحال مشاهده: مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته مهم در پایش پروژه ها


ادعونی
اهدای خون
موسسه محک
اهداء عضو

5 نکته مهم در پایش پروژه ها

1395/06/26
19:21
امیرحسین ستوده بیدختی امیرحسین ستوده بیدختی
5 نکته مهم در پایش پروژه ها

    مدیریت زمان، امری است حیاتی. اگر مایلید پروژه خود را به موقع تحویل دهید، باید بدانید که تیمتان وقت خود را صرف انجام چه کارهایی می کند. آیا آنها مقدار صحیحی از زمان را برای انجام فعالیت های صحیح صرف می کنند تا به نتایج صحیح دست یابند؟ ضمناً لازم است به زمان باقیمانده نیز توجه داشته باشید.
    درصد پیشرفت را پیگیری کنید. یکی از ساده ترین راه ها برای پایش پروژه آن است که حواستان به درصد پیشرفت کلی پروژه باشد.
    هزینه های واقعی را در مقایسه با بودجه، مورد پایش قرار دهید. هر هفته هزینه های پروژه را جمع بندی نموده، آنها را با بودجه مقایسه کنید.
    یک چشمتان به فعالیت ها و چشم دیگرتان به اعضای تیم باشد. تیم شما ناچار است در زمانی محدود، کارهای بسیار زیادی را به انجام برساند. در نتیجه در تمام طول پروژه، تیم تحت فشار و استرس خواهد بود. بنابراین لازم است همواره مراقب سطح انگیزش آنها باشید.
    تغییرات به منزله مرگ پروژه هاست. بزرگترین ریسک در پروژه آن است که کارفرما بخواهد اهداف و آنچه را که در مورد آنها توافق کرده است، تغییر دهد. تمامی تغییرات مورد درخواست را ثبت کنید و تأثیرات آنها را بر پروژه مورد بررسی قرار دهید؛ در صورت لزوم، از کارفرما زمان، منابع یا بودجه بیشتر درخواست کنید.

 مهندسی و مدیریت ساخت ایران (ICEMA) Iran Construction Engineering Management
برچسب ها:پایش پروژه ،
نظرات

ادامه مطلب ادامه مطلب

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته مهم در پایش پروژه ها

مهندسی و مدیریت ساخت پروژه - 5 نکته مهم در پایش پروژه ها,مدیریت ساخت ,مدیریت پروژه, مدیریت پروژه های ساخت, مدیریت پروژه و ساخت,مدل سازی اطلاعات ساختمان,مدیریت ساخت
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به مهندسی و مدیریت ساخت پروژه است. |طراحی و توسعه:امیرحسین ستوده بیدختی|
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic